Zdravie

Zdravie

Pages

Ako sa cítime, tak konáme a to vyžarujeme. Čo zasejeme, to žneme a čo vyžarujeme, to priťahujeme. Čo priťahujeme, to sa k nám dostáva. Začarovaný kruh? Východisko existuje.
Aby bol človek skutočne zdravý, musí mať v rovnováhe fyzickú aj psychickú stránku svojho „ja“. Telo ovplyvňuje dušu a duša ovplyvňuje telo. Posledné desaťročia si ľudia stále viac uvedomujú vlastnú zodpovednosť za svoje zdravie. Vyraďujú niektoré potraviny z jedálnička a zaraďujú doplnky stravy. Športujú, meditujú či pôstujú. Vezmime svoje zdravie do vlastných rúk.

Pomôcť si môžem aj sám

Je veľa spôsobov, ako urobiť pre seba niečo prínosné. Napríklad zelené potraviny sú čoraz častejšie skloňovaným pojmom v súvislosti so zdravím a krásou. Pomáhajú pri vyčerpaní, dopĺňajú dôležité vitamíny, minerály a stopové prvky. Detoxikujú, omladzujú telo aj ducha. Či už svoje telo vyživíte zvnútra alebo doprajete svojím končatinám úľavu od únavy a preťaženia špeciálnymi pomôckami, je len na vás. Avšak nezabúdajte, byť zdravý znamená byť aj veselý, optimistický, plný elánu a entuziazmu. :)

Najchutnejšie novinky na tvoj E-mail