O projekte

Sme skupinka nadšencov do varenia. Tvoríme naše "diela" takmer denne pri našich sporákoch, mixéroch a iných kuchynských pomôckach. Rozhodli sme sa teda postupne všetky naše výtvory dokumentovať. Neskôr sme zistili, že sociálne siete ako facebook, pinterest... sú nám trochu malé a hlavne je problém s akoukoľvek štruktúrou a vyhľadávaním. Preto sme sa rozhodli pre omnoho praktickejšie riešenie. Vytvorili sme si vlastný web, ktorý plánujeme postupne vylepšovať a plniť tými najlepšími vecami, ktoré sa nám daria tvoriť.

Naše nadšenie neopadá a aj napriek tomu, že vývoj webu nám trval o niečo dlhšie ako bol pôvodný plán, všetko sa podarilo a spustenie nastalo 17.09.2012 približne o 18:00 :)

Usaďte sa a nechajte sa unášať svojimi chuťovými bunkami. Budeme veľmi radi, ak nám budete priebežne posielať vaše výtvory, ktoré budete robiť práve vďaka našej stránke. S veľkou radosťou budeme vaše fotky pridávať k jednotlivým receptom a tvoriť tak krásnu galériu, aby bolo jasné, že recepty sú skvelé a je možné ich spraviť. Samozrejme nechceme nič zadarmo :) Okrem uvedeného mena pri fotke budeme čas od času losovať z ľudí, ktorí nám svoju fotku pošlú a pošleme mu na oplátku nejakú drobnosť od nás :D

Tak šup šup variť a fotiť

Najchutnejšie novinky na tvoj E-mail