Tescoma Čokoládové fondue Delícia

Tescoma Čokoládové fondue Delícia
Zľava 5%


Na ceste (U vás 05.04.2020)
obrázok je ilustračný

Čerstvé ovocie máčané v rozpustenej horúcej čokoláde, to je zaručený recept na skvelé pohostenie pri každej rodinnej oslave a detskej párty. V elektrickom čokoládovom fondue DELÍCIA pripravíte ľahko a rýchlo lahodné fondue z bielej, horkej alebo mliečnej čokolády. Potom stačí naporciovať jahody, banán, hrozno alebo mandarínku a pripravené ovocie môžete v horúcej čokoláde namáčať a pochutnávať si.
Na rozdiel od keramického v elektrickom fondue nehrozí, že by rozpustená čokoláda v miske vyschla alebo sa dokonca pripálila.Používanie elektrického čokoládového fondue je úplne bezpečné, riziko obarenia pri príprave ani podávaní fondue nehrozí. Organizovania fondue párty sa môžu bez obáv plne zúčastniť aj deti.Miska s antiadhéznym poťahom na rozpúšťanie čokoládového fondue je opatrená prenášacou rukoväťou s lievikom. Rozpustenú čokoládou môžete vďaka tomu kedykoľvek bezpečne preniesť a pohodlne dekorovať zákusky alebo plniť silikónové formičky pri výrobe čokoládových maškŕt.Prístroj má 2 stupne zahrievania:

stupeň s vyššou teplotou 60 °C slúži na rýchle rozpúšťanie čokolády.
stupeň s nižšou teplotou 40 °C slúži na uchovanie čokolády v rozpustenom stave počas podávania.Technické parametre a špecifikácie:

6 fondue vidličiek, ktoré môžete počas podávania odložiť na okraj misky
ochranné viečko pre uchovanie nespotrebovanej čokolády v chladničke
vyrobené z kvalitného odolného plastu, kovová miska s prvotriednym antiadhéznym poťahom
viečko, rozpúšťacia miska, rukoväť a fondue vidličky vhodné do umývačky riadu
záruka: 3 roky

Cena v eshope: 31.90 €
Výhodná cena: 30.31 €
Kúpiť
Doprava pri nákupe nad 40€ zadarmo!
uvedené ceny sú vrátane DPH

Značka: Tescoma
Najchutnejšie novinky na tvoj E-mail